Strona główna » Aktualności/Porady

Kilka słów o naszej firmie...

Timberworks to prężnie rozwijająca się Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej, działająca na rynku krajowym oraz zagranicznym.

Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów oraz zatrudnianiu i delegowaniu pracowników tymczasowych do pracy w kraju jak i za granicą. Współpracują z nami zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i  międzynarodowe korporacje. Dzięki wypracowanym metodom oraz rozległej sieci kontaktów skutecznie docieramy do najlepszych w danej dziedzinie specjalistów  i pozyskujemy ich dla naszych klientów.  

Drugim filarem naszej działalności jest pozyskiwanie i wynajem pracowników tymczasowych, którym oferujemy szeroki wachlarz ofert. Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stałe wsparcie ze strony Agencji.

Nasza firma wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9402.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do współpracy!

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.