Strona główna » Dla Pracownika » Oferta pracy

Handlowiec - TSL

Do nowego, warszawskiego oddziału dużej firmy spedycyjnej poszukujemy Handlowca z branży TSL:

Oczekiwania:
- min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług transportowych i spedycyjnych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego lub niemieckiego
- łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
- umiejętności negocjacyjne
- samodzielność
- wytrwałość w dążeniu do wytyczonych celów
- prawo jazdy kat.B

Zadania:
- sprzedaż usług transportowych i spedycyjnych
- pozyskiwanie nowych klientów
- analiza potrzeb klienta i przygotowywanie ofert handlowych
- monitorowanie bieżących trendów oraz konkurencji
- realizowanie założeń polityki sprzedażowej

Oferujemy:
- możliwość aktywnego  uczestniczenia w budowaniu nowego oddziału
- umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjną prowizję
- niezbędne narzędzia pracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: d.milewska@timberworks.pl

Kod do przepisania