Strona główna » Dla Pracodawcy » Outsourcing kadr i płac

Outsourcing kadr i płac


Jest to wydzielenie na zewnątrz  określonych obszarów poza obręb własnej firmy. W przypadku Agencji Pracy Tymczasowej to:

  • administrowania płacami i kadrami,
  • zatrudnienie i obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych

Outsourcing usług personalnych to wygoda i oszczędność czasu. Scedowanie funkcji perosonalnej na wyspecjalizowany podmiot, jakim jest Agencja Pracy Timberworks to dostępność do specjalistycznej wiedzy i nowoczesnych narzędzi bez angażowania własnych zasobów.

Zalety Outsourcingu

Outsourcing pozwala na zwiększenie skuteczności i efektywności prowadzonej działalności poprzez skoncentrowanie się na działalności kluczowej, decydującej o konkurencyjności i perspektywach rozwojowych danej firmy.

Outsourcing personalny to obniżenie kosztów związanych z zatrudnianiem działów wewnętrzych. Dzięki scedowaniu funkcji personalnej na zewnątrz obniża się liczba etatów w firmie, a co za tym idzie zmniejszeniu ulegają kwoty przeznaczone na wynagrodzenie, zabezpieczenie emerytalne, chorobowe i socjalne, a także szereg innych kosztów związanych np. z urlopami, zwiększaniem kwalifikacji personelu, kosztami lokalu, amortyzacji sprzętu biurowego, połączeń telefonicznych, zużycia energii.

Zaoszczędzone środki i czas mogą być przeznaczone na dalszy rozwój i nowe inwestycje związane z kluczową działalnością.

 

 

 

 

 

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.