Strona główna » Dla Pracownika » Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

Do nowo utworzonego, warszawskiego oddziału firmy transportowej specjalizującej się w przewozach na terenie Europy poszukujemy Spedytorów Międzynarodowych:

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w sprzedaży usług transportowych
- znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- doświadczenie w pracy z CRM
- duże zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
- duże zdolności organizacyjne
- umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym

Obowiązki:
- aktywna sprzedaż ładunków/pozyskiwanie klientów
- uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
- przygotowywanie ofert handlowych
- negocjowanie warunków współpracy
- dbałość o wysokie standardy obsługi klienta
- uczestniczenie w wydarzeniach branżowych

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pięciodniowy tydzień pracy w godz. 9.00-18.00
- perspektywy rozwoju zawodowego
- stałe wynagrodzenie + prowizję od marży oraz premię za wyniki

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: d.milewska@timberworks.pl

Kod do przepisania